O projekte

Tento web je tu pre všetkých tých, ktorí sa chcú vzdelávať v angličtine aj počas rutinných činností. Obsah bude v troch podobách: video, zvuk (podcast) a text. Obsahom webu budú tipy a triky ako sa učiť po anglicky efektívne, vysvetlivky ku gramatickým javom, slovnej zásobe a tiež rôzne perličky a anglický humor. Verím, že si tento projekt nájde svojich fanúšikov a stálych sledovateľov.

Autor projektu

Marián Kohn (osobná fotografia), autor podcastu Angličtinakukáve.skVolám sa Marián Kohn a už viac ako šesť rokov pomáham mojim žiakom a klientom prekonávať úskalia angličtiny a dosahovať želanú úroveň. Vyučujem angličtinu v bratislavských firmách a už päť rokov aj z domu cez Skype.

Už štyri roky dozadu som založil web Doučovanie.info, ktorý mal mesačne aj viac ako desať tisíc unikátnych návštevníkov. Chcel som dať priestor aj iným učiteľom, no nebol veľký záujem, a keďže ja už doučovanie (detí a žiakov) neponúkam, ale špecializujem sa na dospelú a pracujúcu klientelu, rozhodol som sa, že založím úplne nový projekt, ktorý bude ešte kvalitnejší a populárnejší ako ten pôvodný.

Už niekoľko rokov samostatne podnikám a píšem o tom aj blog.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi, prosím, mail na info@anglictinakukave.sk. Teším sa na Vašu spätnú väzbu.