Výučba angličtiny online cez Skype

Aj vy môžete hovoriť po anglicky!

Mlčíte, lebo sa bojíte spraviť chyby vo výslovnosti? Už dnes môžete nastúpiť na cestu, ktorá vás privedie k dokonalej angličtine. Nie, nebude to za týždeň, ani za mesiac, ale ak ste ochotný/ochotná pracovať na svojej angličtine, už o pár mesiacov, môžete zbadať výsledky a rozdiel!

Volám sa Marián Kohn. Ako lektor anglického jazyka učím online cez aplikácie Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger a Whatsapp. Mám osemročnú prax v individuálnej výučbe a doučovaní angličtiny cez internet. Do tohto jazyka som sa zamiloval už pred viac ako sedemnástimi rokmi a rád aj vám pomôžem prekonať úskalia, na ktoré narážate, keď sa tento jazyk učíte.

Čo o mne povedali moji žiaci a klienti

S vyučovacími hodinami pána Kohna som veľmi spokojný. Doposiaľ som navštevoval rôzne jazykové školy, či súkromné hodiny, ale s pánom Kohnom som sa naučil toho najviac. Veľmi sa mi páči jeho prístup a otvorenosť počas konverzácií. Ceny za hodiny sú bezkonkurenčné.

Ing. Vladimír G., Cash Manager, IBM

S doučovaním angličtiny od pána Kohna je syn veľmi spokojný, pretože sa zlepšil v komunikácii, upevnil si gramatiku s tým, že doučovanie má nastavené potrebám a vždy je kvalitne pripravený na písomky. Pána Kohna môžem vrelo odporučiť.

JUDr. Anna M., matka žiaka ZŠ

Viac ohlasov si môžete prečítať tu…

Ponuka pre VIP klientov, teda pre vás

  • Angličtina pre začiatočníkov (úplných aj večných)
  • Kurzy angličtiny pre mierne, stredne pokročilých až pokročilých
  • Kurzy angličtiny pre lekárov a zdravotné sestry (Medical English)
  • Právnická angličtina (Legal English)
  • Kurzy angličtiny pre obchodníkov a manažérov (Business English)
  • Konverzácie v angličtine cez Skype
  • Doučovanie angličtiny cez Skype

Ukážková hodina (45 minút) ZADARMO!

Zaujala vás ponuka mojich kurzov? Kontaktujte ma!

Learn more