Kurzy angličtiny pre firmy v Bratislave

Som profesionálny lektor angličtiny a výučbe anglického jazyka vo firmách sa venujem už viac ako šest rokov. Spolupracoval som s viacerými jazykovými školami. Učil som a učím v menších firmách ako Vendea alebo MAI Insurance Brokers, ale aj v nadnárodných korporáciách ako Dell alebo Johnson Controls.

Pracujem ako SZČO na živnosť a ponúkam vám skupinové, ale aj individuálne kurzy angličtiny priamo u vás vo firme v Bratislave.

Čo môžete očakávať od mojich kurzov angličtiny?

Mladého a dynamického lektora anglického jazyka, ktorý vás neuspí nudnými poučkami z učebníc, ale „rozspeakuje“ a zmotivuje k zdokonaľovaniu sa a aj k samoštúdiu anglického jazyka.

Čo ponúkam firmám

Hodiny „ušijem“ každému klientovi na mieru. Dávam dôraz na konverzáciu na hodine a domáce úlohy. Gramatiku vysvetľujem na konkrétnych príkladoch z reálneho života.

Mám učebnice a materiály?

Používam viacero osvedčených učebníc, ktoré sú dostupné v obchodoch. Doplňujúce materiály čerpám z internetu od akreditovaných inštitúcii ako British Council, BBC Learning English, Oxford University a tiež používam vlastné materiály. V prípade, že mi klient odporučí knihu, z ktorej sa mu dobre učí, viem pripraviť výučbu aj podľa nej.

Aké mám ceny?

Môj aktuálny cenník nájdete tu…

Aká je frekvencia hodín?

Aby sa želaný efekt dostavil čím skôr, odporúčam klientom mať hodiny minimálne dvakrát až trikrát týždenne plus kombinovať výučbu so samoštúdiom.

Mám nejaké referencie?

Po viac ako šiestich rokoch výučby angličtiny vo firmách mám niekoľko spokojných a stálych klientov, ktorí ma odporúčajú ďalším. Na požiadanie a po ich schválení vám poskytnem kontakt a môžete sa ich priamo spýtať na ich spokojnosť s mojou prácou.Referencie od firiem a súkromných klientov.

Chceme Vaše hodiny, čo máme robiť?

Stačí ak mi zavoláte na číslo 0902 204 754 alebo napíšete e-mail na lektor@kohn.sk a dohodneme si stretnutie so zodpovedným zástupcom firmy a určíme si ciele výučby a dohodneme ďalšie podmienky, ako fakturácia, termíny a podobne.

Môžeme si vás nezáväzne vyskúšať?

Áno, firemné dopyty majú prvú ukážkovú hodinu (60 minút) bezplatne.

Máte otázky? Zabudol som na niečo

Kontaktujte ma (napíšte email/odošlite kontaktný formulár alebo mi zavolajte)! Na telefóne som skoro stále a na emaily odpoviem do dvoch hodín.

Zaujala Vás moja ponuka? Kontaktujte ma!

Learn more

Ponuka pre VIP klientov, teda pre vás