Referencie lektora angličtiny Mariána Kohna

S vyučovacími hodinami pána Kohna som veľmi spokojný. Doposiaľ som navštevoval rôzne jazykové školy, či súkromné hodiny, ale s pánom Kohnom som sa naučil toho najviac. Veľmi sa mi páči jeho prístup a otvorenosť počas konverzácií. Ceny za hodiny sú bezkonkurenčné.

Ing. Vladimír G., Cash Manager, IBM

S doučovaním angličtiny od pána Kohna je syn veľmi spokojný, pretože sa zlepšil v komunikácii, upevnil si gramatiku s tým, že doučovanie má nastavené potrebám a vždy je kvalitne pripravený na písomky. Pána Kohna môžem vrelo odporučiť.

JUDr. Anna M., matka žiaka ZŠ

Chcem kurz angličtiny od Mariána Kohna

Marián mi pomohol pripraviť sa na jazykový pobyt v Írsku. Dal mi solídne základy, z ktorých teraz v čisto anglicky hovoriacom prostredí ťažím. Je to trpezlivý pedagóg a má rád svoju prácu, čo sa odráža aj na výsledkoch. V priebehu dvoch mesiacov mi pomohol dostať sa z nuly na jazykovú úroveň A2. Odporúčam aj chronickým začiatočníkom.

Zuzana G., Customer Care Sr. Associate, Dell, s.r.o.

Mariánove hodiny mi pomohli rozspíkovať sa. Vďaka nim som si istejší vo vyjadrovaní a pohotovejšie viem reagovať. Spolu preberáme aj slovnú zásobu obchodnej angličtiny. A vyhovuje mi tiež, že chodí ku nám priamo do firmy. Odporúčam aj vyťaženým obchodníkom.

Matej H., obchodný zástupca, Laser Media, s.r.o.

Chcem kurz angličtiny od Mariána Kohna

Sme s lektorom Kohnom veľmi spokojní. Je dochvilný a najviac si ceníme to, že chodí ku nám do firmy a „ušil“ každému z našich zamestnancov hodiny na mieru jeho potrebám. Odporúčame každému, kto hľadá spoľahlivého a kvalitného lektora angličtiny.

Mgr. Michal P., CEO, Laser Media, s.r.o.

Marián svojím neštandardným prístupom, ktorým je snaha dať študentovi vždy niečo naviac, patril medzi mojich najobľúbenejších lektorov. Je to profesionál s charizmou a veľkým srdcom. Ďakujem mu za nové poznanie!

Ing. Viera H., auditorka

Chcem kurz angličtiny od Mariána Kohna

Vďaka doučovaniu od pána Kohna dcéra úspešne zmaturovala z angličtiny.

Daniela S., matka žiačky

Som spokojný s prácou pána Kohna. Vždy mi pripraví témy na koverzáciu. Počas anglickej konverzácie ma upozorňuje na možnosti vyjadrenia sa aj inou formou. Upozorňuje ma na výslovnosť, ako aj na gramatické chyby.

Ing. Tibor S., IT programátor

S Mariánom boli hodiny záživné. Pomohol mi presne v tom, v čom som sa potrebovala zorientovať a prebrali sme veľa zaujímavých tém. Vďaka nemu som zvládla urobiť certifikát na takej úrovni, ako som si zaumienila.

Bc. Petra P., študentka Ekonomickej univerzity v Bratislave

Chcem kurz angličtiny od Mariána Kohna

Musím vyzdvihnúť pána Kohna, lebo učiť vie a učí tak, aby to nebolelo v priateľskej atmosfére.

JUDr. Iveta Š., advokátka

S prispením pána Kohna sa mi podarilo zlepšiť sa vo vyjadrovaní v angličtine, rozšíriť si slovnú zásobu a ujasniť si anglické časy a súvislosti medzi nimi.

Mgr. Michal G., manažér

Ponuka pre VIP klientov, teda pre vás